QA Engineer
IT-спеціаліст
Днепр, Днепропетровская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

ПриватБанк - є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.

Ми шукаємо QA Engineer, який прагне працювати в динамічному середовищі та розділяє цінності взаємної довіри, відкритості та ініціативності.

Ми прагнемо знайти цілеспрямованого професіонала, який вміє працювати в режимі багатозадачності, орієнтованого на якість та результат.

Основні обов’язки : Тестування проектів Ecommerce (LiqPay) Основні вимоги : Знання та використання Java, Maven, TestNG / JUnit, Selenium / Selenide Знання та розуміння XML, SOAP, GIT, JSON, REST, HTTPS, API, XPath, Основні навички роботи з Unix системами Знання теорії тестування Розуміння принципів ООП Знання та вміння застосовувати техніки тест-аналізу Уміння створювати й підтримувати тестову документацію Розуміння основних методів та видів тестування програмних продуктів Розуміння основ мережевої взаємодії Розуміння принципів роботи клієнт-серверних систем Досвід тестування API, а також досвід роботи з будь-яким rest клієнтом (postman або аналог) Своїм співробітникам ми пропонуємо : Роботу в найбільшому та інноваційному банку України Офіційне працевлаштування та 24 календарних дні відпустки Конкурентну заробітну плату Медичне страхування та корпоративний мобільний зв’язок Корпоративне навчання Сучасний комфортний офіс Цікаві проєкти, амбіційні задачі та динамічний розвиток Дружній професійний колектив та сильну команду

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява