Інженер з безпеки руху
Аграрні Системні Технології, ТОВ
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
20 годин тому
source : Jobs.org.ua

Група компаній Аграрні системні технології (AST) один з лідерів галузі, що спеціалізується на вирощуванні, переробці, продажу зернових та бобових культур, оголошує конкурс на вакансію : Інженер з безпеки руху .

 • Вимоги до кандидата : - досвід роботи в органах внутрішніх справ;- досвід ведення форм звітності та обліку по безпеці дорожнього руху;
 • досвід роботи на аналогічних посадах, бажано в транспортних компаніях;- обов’язково наявність власного авто, 5компанія забезпечує пальним та оплата амортизації.
 • Основні обов’язки : - розробка маршрутів та супровід негабаритної техніки;- робота з органами правопорядку, отримання дозвільної документації;
 • проведення заходів по профілактиці аварійності;- проведення перевірок по безпеці дорожнього руху;- проведення інструктажів по техніці безпеки дорожнього руху;
 • консультації по питанням безпеки дорожнього руху;- ведення звітної документації у відповідності до існуючих стандартів.
 • Ми пропонуємо : - офіційне працевлаштування;- конкурентну заробітну плату;- можливості для професійного і кар'єрного зростання в рамках Холдингу.

  Якщо Вас зацікавила ця вакансія і Ви відповідаєте вимоги, будь ласка, надсилайте резюме з очікуваним рівнем доходу( откликнуться ).

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява