Головний спеціаліст відділу освіти Ямпільської районної державної адміністрації
Нова державна служба України
Винница, Винницкая область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта : вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавраДосвід роботи : досвід роботи відсутнійВолодіння державною мовою : вільне володіння Посадові обов'язки1.

Дотримується законодавства про обов’язкову загальну середню освіту молоді, питання своєчасного обліку дітей.2.Затвердження шкільної мережі, тарифікації.

3.Розгляд матеріалів і вирішення питання про нагородження випускників шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів свідоцтвом з відзнакою, золотими та срібними медалями, похвальними грамотами, звільнення від державної підсумкової атестації.

4.Підготовка матеріалів для проведення нарад відділу освіти з наступним їх узагальненням та контролем.5.Збереження контингенту учнів протягом року, вжиття заходів щодо повного охоплення дітей шкільного віку загальною середньою освітою.

6.Забезпечення шкіл екзаменаційними матеріалами та бланками документів про освіту.7.Дотримання інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів.

8.Якісна підготовка та своєчасна подача статистичної звітності, інформації.9.Складає звіт ЗЗСО за формою 76 РВК, відомостей про групування ЗЗСО за кількістю класів та учнів ( форма Д-6), відомостей про профільне навчання ( форма Д-5), звіту про кількість дітей та підлітків шкільного віку( форма 77- РВК).

10.Забезпечується прийом та розгляд заяв, скарг громадян (в межах компетенції).11.Виконує за дорученням начальника відділу освіти інші обов’язки в межах своїх повноважень.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадувідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.

04.2020 р. 290, тимчасово, на період карантину, на контрактній основі Умови оплати праціпосадовий окладнадбавки та доплати : надбавка за вислугу роківнадбавка за ранг Термін подачі заявок : 2020-09-15

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява