Охоронник у магазин (с. Гореничі)
Фора, ТОВ
Киев, Киев
4 годин тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись!Ми успішно розвиваємось з 2002 року.Драйв наш стиль життя, який народжує натхнення.Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами.Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди.Запрошуємо приєднатися до нашої команди ОХОРОННИКА.

Тебе очікує відповідальна та динамічна робота, перспектива кар'єрного зростання та дружній колектив.Для нас важливо : - Загальна фізична підготовка- Уважність до деталей- Вільне володіння українською мовою- Стійкість до стресових ситуацій- Комунікабельність, порядністьЗвертаємо увагу, що при співбесіді можемо перевіряти на відповідність кандидата кваліфікаційним характеристикам професії.

В нашій команді ти будеш : - Гарантувати безпеку гостей та співробітників магазину- Контролювати вхідну зону та касову зону- Врегульовувати конфліктні ситуації- Відповідати за збереження майна магазинуМи гарантуємо : - ОФІЦІЙНЕ працевлаштування- ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату- Отримання знань від досвідчених професіоналів- Перспективу КАР'ЄРНОГО зростанняТвоя кар'єра чекає тебе!Приєднуйся до команди професіоналів!Місце роботи : с.

Гореничі вул. Столична 1 Телефонуйте : +380999036692 Віктор; 099 923 67 87 Анна067 994 58 97; 073 089 67 70 Відділ персоналу.

Потенційний кандидате!Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів.Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу не засмучуйтесь : )Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з’явиться у майбутньому запропонуємо Вам її для розгляду.

Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява