Програміст C#
Датагруп
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Датагруп - провідний оператор зв'язку українського ринку телекомунікацій. https : / / www.datagroup.ua / Запрошуємо до нашої команди Програміста C#! Що ми пропонуємо?

 • Офіційне працевлаштування.- Роботу у великій, стабільній компанії.- Можливість професійного та кар'єрного росту.- Медичне страхування.
 • Основні обов'язки : - Розширення бізнес-функціоналу системи Terrasoft BPM Online.- Інтеграція системи з іншими програмними продуктами.

 • Front-end й back-end розробка нових модулів, розділів та логіки Terrasoft BPM online.- Адаптація та розвиток мобільної версії програми.
 • Вимоги до кандидата : - Знання життєвого циклу розробки програмного забезпечення.- Досвід налаштування системи, конфігурації звітів, робочих процесів та міграції даних.

 • Досвід реальної роботи з JavaScript та .NET, T-SQL (PL-SQL), SharePoint. Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії! Направляючи своє резюме та / або інші документи, пов'язані з працевлаштуванням, Ви надаєте свою згоду ПрАТ Датагруп на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання) Ваших персональних даних.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява