Торговий представник
Бойчак, ТД
Ужгород, Закарпатская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Торговий дім Бойчак є найбільшим дистриб’ютором кондитерських виробів в Україні. Наша компанія входить в ТОП 10 імпортерів кондитерських виробів України.

Ми шукаємо ТОРГОВОГО ПРЕДСТАВНИКА по області.Яким ми бачимо нашого ідеального кандидата : 1) Має досвід роботи торговим представником від 1-го року.

 • 2) Має навик переговорів, вміє добре рахувати цифри і вміє аналізувати свої показники.У Ваші основні завдання буде входити : - Здійснити продаж продукції та виконати план продажів : - Здійснити візити в торгову точку по маршруту;
 • Виконати поставлені керівником фокусні завдання;- Залучити якомога більше клієнтів до співпраці з нами по наданій Вам території;
 • Проаналізувати конкурентів по цінах та по присутності товару в торговій точці;- Робота з новинками та акціями.- Проконтролювати дебіторську заборгованість (контроль повернення коштів з клієнтів по наданому їм відтермінуванні).
 • Мерчендайзинг : викладка продукції на основних або додаткових місцях продаж, формувати корпоративний блок торгової марки.
 • У Вас є досвід роботи продажів і Ви знаєте як виявити потрібність і продати? Надішліть Ваше резюме і ми з Вами зконтактуємось найближчим часом!Скільки Ви заробите у нас в компанії : З перших днів роботи в нашій компанії Ви зможете заробляти ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ВАШОЇ РОБОТИ.

  У нас не буде окремої мотивації для новачків в період їхньої адаптації.Заробітна плата нашого торгового відділу становить : 18 000 грн 27 000 грн.

 • Хочете працювати в стабільній компанії і заробляти ЗП вище за ринкову? Надішліть Ваше резюме і ми з Вами зконтактуємось найближчим часом!Що ще ми Вам пропонуємо : - Ваша заробітна плата буде залежати від Вас, тому чим ефективніше Ви будете працювати тим вище буде рівень зарплати;
 • Всі необхідні інструменти для Вашої високої ефективності ми надаємо : планшет телефон, корпоративний мобільний зв’язок.
 • Ви будете мати можливість придбати продукцію компанії зі знижкою;- Компенсуємо паливо та амортизацію авто в повному обсязі;
 • Графік роботи з ПН по ПТ, з 09 : 00 в першій торговій точці і до завершення маршруту. СБ-НД завжди вихідні дні.- Робота в Полях у Вас не буде холодних дзвінків, Ви будете відвідувати тільки діючі торгові точки.
 • Ми надаємо Вам кар'єрне зростання в перспективі це СУПЕРВАЙЗЕР ПО ПРОДАЖАМ, а далі зможете стати ТЕРИТОРІАЛЬНИМ МЕНЕДЖЕРОМ.
 • За 2021 рік 35% працівників кар'єрно зросли в нашій компанії.Вже зрозуміли, що Ви готові досягати поставлених цілей разом з нами, хочете заробляти і стати найкращим менеджером в компанії?

  Надішліть Ваше резюме або телефонуйте (ПН-ПТ з 9 : 00 18 : 00, СБ-НД вихідні дні).

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява