Грантрайтер, менеджер з написання грантів, фандрайзер
Файно Люкс
Украина, Львов
4 днів тому
source : Jobs.ua

Шукаємо в команду : грантрайтера, менеджера з написання грантів, фандрайзераПроект наш цікавий і перспективнийВимоги : Досвід написання проектів для отримання грантівДосвід написання грантових заявок та звіти про їх отримання!Досвід реалізації проектів, програм.

 • Грамотна українська мова, навички ділового листування.Знання англійської мови для переведення тексту грантових програм.Організаційні якості, вміння працювати самостійно і в команді;
 • Умови роботи : Гнучкий графікМожливість працювати віддалено% від залучених грантів (ми платимо більше інших)співпраця на постійних умовахОбов’язки : Підготовка та подання проєктних заявок у міжнародних, всеукраїнських грантахСистемний пошук нових грандів та інших джерел фінансування.

  Поточна комунікація з донорами, оперативне реагування на їх запити.Формування та оновлення контактної базиБудь ласка надсилайте своє резюме з описаним досвідом у даній сфері, кейсом.

  Будемо раді новому члену команди)

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява