Application Support Engineer
Cyclad
Odesa, Ukraine
4 днів тому
source : Just Join IT

Informacje o projekcie :

  • Typ projektów : wsparcie aplikacji typu omnichannel, e-commerce dedykowanych dla klientów z Polski i Europy
  • Lokalizacja : Gliwice (Centrum)
  • Praca zdalna : obecnie 100% zdalnie; docelowo 40-60%
  • Język projektu : Angielski i Polski
  • Budżet : 4 500 - 6 500 PLN / brutto / miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • Godziny pracy : tryb 2-zmianowy : 8-16 i 14-22 + dyżury
  • Zakres obowiązków :

  • Udzielanie wsparcia użytkownikom aplikacji w rozwiązywaniu problemów technicznych (związanych z błędami danych i aplikacji) oraz w integracji systemów upstream i downstream
  • Bycie 2gą linią wsparcia dla przychodzących zgłoszeń z zachowaniem SLA
  • Tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy
  • Dbanie o konfigurację aplikacji i rozwiązywanie problemów na podstawie analizy logów
  • Wymagania :

  • Co najmniej roczne doświadczenie we wsparciu aplikacji
  • Znajomość składni i użycia SQL
  • Wykonywanie zadań zgodnie z ITIL
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Analityczne podejście do problemów technicznych
  • Chęć rozwoju w obszarze rozwoju i utrzymania aplikacji
  • Umiejętność pracy w zespole, ale również chęć działania samodzielnie
  • Mile widziane : podstawy Linuxa, znajomość Microserwisów oraz Microsoft Azure lub Google Cloud Platform)
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę z najnowszymi technologiami w szybko rozwijającym się środowisku
  • Dodatkowo płatne dyżury
  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Spersonalizowany rozwój zawodowy poparty udziałem w konferencjach, szkoleniach i certyfikacjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву