Лікар з функціональної діагностики
Київська міська клінічна лікарня №18, КНП
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : Лікар з функціональної діагностики : - повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки Медицина , спеціальністю Лікувальна справа .

 • Проходження інтернатури за спеціальністю Терапія з наступною спеціалізацією з Функціональної діагностики .- Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста або сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) II, І або вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності.
 • Умови роботи : кабінет функціональної діагностикиОбов’язки : - Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я,- організацію роботи відділень і кабінетів функціональної діагностики лікувально-профілактичних закладів.

  Здійснює функціональну діагностику серця і кровообігу, стану судин, системи зовнішнього дихання, мозку;- застосовує сучасні методи дослідження і діагностики.

 • Дотримується принципів медичної деонтології.- Працює в тісному контакті з лікарями інших спеціальностей.- Керує роботою середнього медичного персоналу.
 • Планує роботу і проводить аналіз її результатів.- Веде лікарську документацію
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява