Інженер-проєктувальник (промислове та цивільне будівництво)
Voltage Group
Винница, Винницкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо в команду відповідального та досвідченого інженера-проєктувальника по напрямку промислове та цивільне будівництво .

 • Обов’язки : - Розробка та складання проєктної документації (промислове та цивільне будівництво);- Виконання креслень розділів АБ, КМ, КБ;
 • стадії П та РП промислових та цивільних об'єктів;- Виконання розрахунків конструкцій; збір навантажень, формування та перевірка розрахункових схем, формування технічних завдань;
 • Коригування документації та авторський нагляд в процесі будівництва;- Виїзд на об'єкти, збір вихідних даних, проведення необхідних розрахунків, складання специфікацій і опитувальних листів.
 • Вимоги : - Володіння AutoCad;- Знання будівельної нормативної бази ДБН, ДСТУ, бажано ПУЕ, ЕСКД, ДНАОП- Досвід на аналогічній посаді понад 5 років- Бажання та енергія для персонального професійного розвитку- Вміння працювати в команді- Знання англійської мови це перевага.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява