Tester Oprogramowania
Kruk S.A
Odesa, UA
13 годин тому
source : Just Join IT

ISTQB (regular)

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko :

O naszym obszarze :

  • pracujemy z klientem wewnętrznym, są nim spółki z grupy KRUK między innymi z Rumunii, Czech, Słowacji, Włoch, Hiszpanii oraz jedna z największych kancelarii prawych w Polsce,
  • uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia),
  • na co dzień współpracujemy z analitykiem biznesowym, Product Ownerem,
  • prowadzimy loże specjalistów, w ramach których pracownicy mają możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale,
  • staramy się utrzymywać podział czasu : 70% na duże produkty, 20% na małe funkcjonalności / zmiany, 10% na utrzymanie,
  • pracujemy 100% zdalnie, okazjonalnie mogą być potrzebne wizyty w siedzibie we Wrocławiu.
  • Opis stanowiska :

  • Przeprowadzanie testów manualnych pod kątem użytkowym i jakościowym
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
  • Raportowanie i analiza błędów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisko testera
  • Wiedza z zakresu ISTQB - certyfikacja mile widziane
  • Znajomość SQL - umiejętność pracy z bazami danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartość na rozwój kompetencji w obszarze testów automatycznych
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w zakresie testów automatycznych
  • Znajomość Java
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o : umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej
  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników : bezpłatna, prywatna opieka medyczna : Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B.
  • Повідомте про це