Комірник
Чернігівгаз, АТ
Чернигов, Черниговская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Регіональна газова компанія АТ Чернігівгаз це компанія, яка займається розподілом природного газу. Ми працюємо для того, щоб у всіх наших домівках було тепло та комфортно.

Кожного дня наша компанія стрімко розвивається, тому ми запрошуємо на роботу у свій дружній колектив комірника. Якщо ти бажаєш отримати роботу у великій стабільній компанії, то ми чекаємо саме на тебе.

 • Що ми пропонуємо?- Офіційне працевлаштування згідно КЗпП України з 1-го дня роботи;- Стабільну роботу у великій Компанії;
 • Гідну, своєчасну оплату праці;- Графік із 8.00 до 17.00. Пн Пт;- Дружній колектив.- Додатково щомісячні премії.Що нам необхідно від тебе?
 • Повна середня освіта.- Впевнений користувач ПК, MS Office Word, Excel.- Високий рівень організованості та відповідальне ставлення до роботи.
 • Досвід роботи буде перевагою.Чим ти будеш займатися?- Приймати товарно-матеріальні цінності.- Контролювати якість товарно-матеріальних цінностей, правильність їх ролзміщення на складі.
 • Вести облікову складську документацію й оформляти видаткові накладні.- Здійснювати вантажно розвантажувальні роботи на складі.
 • Розглядаємо резюме та запрошуємо на співбесіду, до зустрічі!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява