Менеджер з продажу товарів та послуг ремонти
Строймонтаж Альянс-Україна ТОВ
Украина, Ирпень
2 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : самостійність, вміння працювати на результат.здатність засвоювати технічну інформацію.вільне спілкування по телефону з незнайомими людьми.

знання Word, Exel, Outlook.вміння вести активний пошук клієнтів.Робота : робота самостійна, на обїекті або в офісі планується менеджером.

вміння знаходити кліентів обов’язкове,офіс в Ворзелі, з 10.00 до 18.00, залежить від зустрічей з клієнтом, вт-суб. Відпустка 1 14 січня взимку і 2 тижні на вибір.

здійснення дзвінків по існуючій базі, пошук нових клієнтів, спілкування в соціальних мережах.проведення презентацій матеріалів і робіт, збір побажань клієнта, передача їх в монтаж, прийом робіт і передача їх клієнту.

Умови : менеджер не та робота, що просто сидить в офісі, та отримує зарплатню, не знаєте роботи бережить свій час.оплата за результат, витрати часу плануються самостійно.

соціальні пакети оговорюються після випробувального терміну.керівників різних ланок, не пов’язаних з будівництвом та продажем прохання не турбуватись, нам потрібен виконавецьТеоретичні помічникі, які знають, як робити, но не на практиці не витрачайте час.

випробування 1 місяць, результати оплачуються, витрати компенсуються.Час співбесіди узгодити по телефону ...16 Альбіна Василівна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява