Database Mainframe Expert
Simplicity Recruitment
Odesa, UA
20 годин тому
source : Just Join IT

ADABAS (nice to have)

IMS DB (nice to have)

DB2 (advanced)

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze IT. W związku z bardzo ciekawym projektem dla branży finansowej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Database Mainframe Expert.

Poszukujemy doświadczonej osoby, która wesprze firmę w budowie strategii transformacji infrastruktury i dołączy do zespołu ekspertów infrastruktury w domenach Databases, Middleware i Security.

Zakres zadań :

  • Administracja, wsparcie i ekspertyza części bezpieczeństwa;
  • Administracja bazami danych i silnikami middleware;
  • Codzienne utrzymanie zasobów sprzętowych i programowych w celu utrzymania danej infrastruktury w ruchu;
  • Zarządzanie incydentami, wnioskami, zmianami, problemami, projektami, wydajnością i wiedzą za pomocą odpowiednich narzędzi i raportów.
  • Wymagania :

  • Praktyczna znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych;
  • Bardzo dobra znajomość DB2;
  • Otwartość na pracę z wieloma technologiami : DB2, IDMS, IMS DB, ADABAS;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Oferujemy :

  • Ciekawe projekty;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Platforma MyBenefit;
  • Możliwe grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, certyfikaty i udział w konferencjach;
  • Kursy języków obcych;
  • Świetną atmosferę i możliwość pracy z inspirującymi ludźmi.
  • Повідомте про це