Головний бухгалтер на підприємстві.
ДОМІНІОН., ТОВ
Киев, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Знання сучасного українського податкового законодавства, досвід роботи у різних програмах звітності підприємства.

Знання програм для електронного документообігу, вміння вести не одне підприємство різних форм власності та розмірів(ТОВ на єдиному податку 3 групи, ТОВ з НДС, ПП, ФОП на єдиному податку 3 група 5%, ФОП 2 група тощо).

Приклади программ з якими вам доведеться працювати :

M.E.Doc

M.E.Doc стикування

Бітрікс24

Робота з ЕЦП на токенах.

На базі роботи в цих програмах потрібно буде вміти готувати і надавати бухгалтерську / податкову / статистичну звітності.

Формулювати рапорти для керівництва, аналізувати витрати підприємства, вміти знаходити помилки та вчасно їх виправляти, розприділяти основні засоби між компаніями, амортизація основних засобів.

Уміле списання балансового ТМЦ, вміння розприділяти залишки між компаніями. Контроль стану дебіторської / кредиторської заборгованостей.

Формування облікової політики підприємства. Створення нового підприємства.

Діяльність підприємств (95%) надання послуг.

Досвід роботи з підлеглими, оптимізація розподілу роботи та часу у вашому відділі. Підтримка здорової атмосфери в дружньому колективі.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява