Поліцейський
Полк поліції особливого призначення ГУ НП в Київській області
Борисполь, Киевская область
14 годин тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги до кандидатів;- вік від 18 до 35 років,- зріст від 1 м.75 см,- без судимості,- служба в збройних силах не обов язково.

Умови праці : - Пропонуємо роботу в Полк Поліції Особливого Призначення,- офіційне працевлаштування,- надається оплачувальна відпустка один раз на рік в кількості 30 діб, для учасників АТО надається додаткова відпустка,- надається безкоштовне медичне лікування в лікувальних закладах Національної поліції,- безкоштовне навчання в навчальних закладах Національної Поліції,- соціальне забезпечення згідно діючого законодавства,- пільговий лізінг на житло,- компенсацію оренди за винайм житла,- професійну підготовку за міжнародними стандартами,- перспектива кар єрного росту .

Підрозділ займається припиненням кримінальних та адміністративних правопорушень на території Київської області, проведення заходів за участі вище посадових осіб держави, іноземних делегацій, а також по маршрутах проїзду осіб, відносно яких здійснюється державна охорона.

Участь у проведенні заходів, спрямованих на розшук і затримання осіб, які підозрюються в скоєнні кримінальних правопорушень, затримання членів озброєних злочинних груп та озброєних особливо небезпечних злочинців, звільнення заручників, припинення діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань (груп) та злочинних організацій на території України, а також заходів, пов язаних із припиненням терористичної діяльності.

Участь у спеціальних заходах (операціях) із надання кваліфікованої, спеціалізованої підтримки органам (підрозділам) поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві.графік роботи, доба через дві.Адреса щодо працевлаштування : м.

Бориспіль, Київська область, ДПМА Бориспіль а також за телефоном : Командир взводу Олександр Федорович 0955239751, командир взводу Дмитро Леонідович 0975689228

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява