Інженер з механізації та автоматизації виробничих процесів (с.Веснянка , Старокостянтинівський р-н)
KERNEL
Староконстантинов
23 хвилин тому
source : find-job.com.ua

Kernel лідер українського агробізнесу, ключовий виробник та експортер зернових і соняшникової олії made in Ukraine у понад 80 країн світу.

В обробітку компанії понад 500 тис. га земельного банку, в активі 34 сучасні елеватори, найбільший парк вагонів-зерновозів, 8 олійноекстракційних заводів, 2 портових термінали.

Наша 11-ти тисячна команда постійно нарощує темпи і набирає обертів, підвищує показники ефективності і фіксує рекордні результати.

Віримо, що в Україні сконцентрований величезний потенціал ресурсів та можливостей, і шукаємо тих, хто допоможе нам його розкрити.

Стабільна робота. Гідна оплата. Надійна команда

Шукаєте роботу?

Kernel найкращий роботодавець України і лідер українського агросектора. Ми вирощуємо зернові та виготовляємо соняшникову олію, яку експортуємо у понад 80 країн світу! Ви знаєте нас за брендами Стожар , Щедрий Дар , Чумак .

Наша мета стабільне лідерство і побудова потужної команди, яка готова змінювати уявлення про сучасний аграрний бізнес. Ми створюємо умови, в яких хочеться працювати і досягати більшого, даємо надійне фінансове підґрунтя і турбуємося про безпеку кожного.

Що на вас чекає :

 • Офіційне працевлаштування та заробітна плата
 • Комплексна підтримка на період пандемії
 • Компенсація аренди житла в разі переїзду
 • Можливості для професійного і карєрного росту
 • Бажаний досвід :

 • Вища освіта
 • Досвід роботи
 • Відповідальність, пунктуальність, відсутність шкідливих звичок
 • Поле діяльності :

 • Здійснення роботи з впровадження засобів комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів, які сприяють підвищенню технічного рівня виробництва, зростанню продуктивності праці, скороченню важкої і ручної праці, зниженню собівартості, поліпшенню якості та збільшенню випуску продукції, забезпеченню безпечних і здорових умов праці.
 • Порядок і методи планування робіт з механізації та автоматизації виробництва.
 • Локація - с.Веснянка , Старокостянтинівський р-н.

  Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

  Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній звязок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

  В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади.

  Термін розгляду - 10 робочих днів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява