Інтернет-маркетолог
Рітейл Солюшинз
Украина, Днепр
21 годин тому
source : Jobs.ua

Інтернет-маркетологНезважаючи на війну в нашій Країні ми працюємо та віримо в перемогу України! Наразі ми шукаємо в нашу Компанію професіонала , який стане частиною нашої дружньої команди та нашим однодумцем.

В свою чергу, ми забезпечуємо роботу в надійній компанії, можливість розвитку, своєчасну виплату заробітної плати та дружній колектив.

 • Для нас важливо при виборі кандидата : Досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років.Знання класичного маркетингу (практичний досвід 2 роки);
 • Знання у сфері SMM маркетинга , розробка та ведення сайтів;Успішний досвід розвитку інтернет-проектів;Ефективний розподіл бюджетів на рекламних каналах;
 • Системність, аналітичне мислення;Залучення до робочого процесу .Обов’язки : Впровадження нових маркетингових рішень та повне їх супроводження на всіх етапах інтеграції;
 • Розробка та впровадження маркетингової стратегії конкурентної боротьби;Лідогенерація у платних джерелах трафіку (контекстно-таргетована реклама / контроль підрядників з трафіку ), виконання планів з лідогенераціїСтворення та запуск контекстної рекламиРозробка рекламних банерів, відео для публікацій та реклами на сайті компанії та соціальних мережах.

  Керування та контроль з копірайтингу, дизайну, програмування;Створення текстового та медійного контентуПросуванні компанії через канали Facebook, Viber, Telegram.

  Генерація та впровадження ідей щодо залучення клієнтівВпроваджувати інструменти аналітики з ціллю покращення рекламиАналіз конкурентного середовища та ринкуКого ми шукаємо : Відповідальну, творчу та активну особистість з бажанням працювати та розвиватися разом з нами.

  Разом Ми Сила! Все буде Україна.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява