Обліковець (ТМ Veladis)
Klion group
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт!Пропонуємо тобі побудувати успішну кар'єру в команді лідера ринку! Давай хутчіш знайомитися!Ми Компанія Klion group один із найбільших імпортерів, експортерів, дистрибуторів риби і морепродуктів.

Маємо сучасний виробничий комплекс та свій власний бренд ТМ Veladis . Протягом 16 років займаємо лідерські позиції на українському ринку.

 • Ми входимо в ТОП найбільших роботодавців України.Чекаємо на тебе, наш ідеальний Обліковець.Наш кандидат : - має бажання працювати на результат і розвиватися;
 • уважний, відповідальний, пунктуальний;- впевнений користувач MS Office, 1С 8.В свою чергу ми пропонуємо : - можливість професійного зростання та удосконалення своїх навичок;
 • комфортне робоче місце;- офіційне працевлаштування.Твої основні задачі : - перевірка первинних документів на правильність оформлення і відображення операцій в обліковій системі 1С.
 • складський облік ТМЦ (списання, оприбутковування, контроль залишків), участь в інвентаризаціях, аналіз і відображення результатів інвентаризацій.
 • Не гай часу дій!Якщо впізнав себе у нашій вакансії, надсилай резюме за адресою : откликнуться або телефонуй 067 619 93 48 ЮліяЗавітай на наші сторінки в соцмережах : https : / / www.

  kliongroup.comhttps : / / www.facebook.com / kliongroup / https : / / www.instagram.com / kliongroup / https : / / veladis.

  uahttps : / / facebook.com / veladisuahttps : / / www.instagram.com / veladis.ua

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява