Старший експерт відділу продажів продуктів роздрібного бізнесу
OTP BANK Ukraine
Львів, Україна
2 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Ми працюємо для того, щоб спрощувати життя людей і підвищувати якість життя в нашій країні. Ми беремо на себе сміливість і відповідальність бути більш зрозумілим, простим і відкритим банком в Україні.

Ми - банк з іноземним капіталом, європейською культурою і 70-річноюісторією на ринку Східної Європи. В Україні ми працюємо 20 років і входимо в національний рейтинг ТОП-10 банків і роботодавців.

 • Зараз в нашій команді є вакантне місце для представника бренду ОТП в напрямку Retail. Вас чекає : надання фінансових послуг високої якості;
 • залучення клієнтів роздрібного бізнесу / фізичні особи / ; продаж повного спектру банківських послуг; консультація клієнтів стосовно банківських продуктів;
 • підготовка та перевірка пакету документів; формування бази клієнтів; ви отримаєте досвід в реалізації нестандартних задач.

 • Ви - однозначно наша людина, якщо : постійно навчаєтесь новому і не припиняєте розвиватися - як особистість і як професіонал;
 • берете на себе особисту відповідальність за те, що відбувається у вашому житті і в світі навколо; вмієте розуміти людей і любите їм допомагати.

 • Абсолютною перевагою буде, якщо ви : маєте відмінні комунікативні навики; вмієте презентувати інформацію; орієнтовані на клієнта;
 • організовані; ретельні; маєте високий рівень особистої відповідальності; отримали вищу фінансову / економічну освіту; досвід роботи від 1р у банку у напрямку продажів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява