Супервайзер
Бизнес Регионторг
Украина, Умань
1 днів тому
source : Jobs.ua

Дистрибутор на території Центральної України, що працює на ринку більше 15 років, запрошує на роботу Супервайзера торгової команди .

ЗП -20000 грн при виконанні ключових показниківОбов'язки : Робота з командою (підбір, адаптація, навчання та контроль персоналу)Управління продажами команди (контроль за виконанням планів, аналітика продаж, їх планування)Робота з товарними запасами (участь у процесі замовлень продукції на склад)Контроль дебіторської заборгованостіРозвиток продажу торгових марок, ведення переговорів з ключовими клієнтамиОсобисті якості : ІніціативністьВідповідальністьНаціленість на результатНеобхідний досвід роботи на даній посаді від 2-3х р.

Ваша винагорода (вища за середньостатистичну)залежатиме від1-об’єму продаж2- дебіторки 3- Клієнтів, котрі з нами співпрацюютьРезюме обов’язкове.

Рекомендації вітаються.Компенсація ГСМ ,мобільного зв’язку,амортизація авто.Резюме висилати на адресу : Dekarchuk1273 ukr.

net ;gonchar 1918 ukr.netМоб.тел : ...66 Олег Васильович; ...52 Максим

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява