Менеджер з продажу, продавець-консультант
Меблева Кімната
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

У зв'язку з розширенням мережі та збільшенням об'ємів продажів шукаємо до своєї команди менеджерів з продажу, продавців-консультантів.

Тих, хто хоче працювати на результат. На сьогодні Меблева кімната є успішною компанією, яка динамічно розвивається в Західному регіоні України.

Основним напрямком нашої діяльності є продаж меблів і ми успішно це робимо уже понад 13 років.Наші салони у м.Львів знаходяться за адресою : - вул.

Луганська,6, ТЦ Гора ;- вул. Щирецька,36 ТВК Південний (2 поверх);- вул. Городоцька, с. Зимна вода, ТВК Три слони (2 поверх).

Ви молодий, активний, цілеспрямований, маєте досвід в продажах, відповідально ставитесь до поставлених задач. Шукаєте роботу в стабільній та системній компанії, в якій чітка і прозора система мотивації.

І Ви, в свою чергу, готові віддавати свої сили, знання та вміння задля досягнення найвищого результату, тоді надсилайте Ваше резюме з фото та супровідний лист.

 • Працюючи в нашій команді, Вашими функціональними обов’язками будуть : 1.Продавати меблі з вітрини та під замовлення;2. Виконувати індивідуальний план продажів та план продажів салону;
 • 3. Консультувати клієнтів в салоні;4. Вести клієнтів і їх замовлення;5. Оформляти документи купівлі-продажу, працювати в програмі CRM.

  Обираючи роботу в нашій компанії Ви отримуєте : - Високу, прозору та вчасну оплату праці : ставка 8000грн. + % від виконання плану.

 • Кращі продавці заробляють понад 25000 грн;- Зручний позмінний графік 4 дні через 2, з 10 : 00 до 19 : 00год.- Офіційне працевлаштування;
 • Комфортне місце роботи в сучасному салоні;- Можливість кар'єрного та професійного росту;- Корпоративні знижки;- Кращі працівники отримують від компанії подарункові сертифікати на відпочинок Карпатах, Єгипті.
 • Приєднуйтеся до нашої команди та отримайте можливість змінити своє життя на краще. В нас цінують кожного працівника і готові вкладати в нього ще більше знань та досвіду.

  Вірите в себе, тоді сміливо надсилайте Ваше резюме з фото та супровідний лист в якому вкажіть чому хочете працювати саме в нас.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява