Менеджер з продажу сільгосп добрив NPK
Asur
Украина, Кропивницкий
2 днів тому
source : Jobs.ua

Менеджер з продажу сільгосп добрив NPKЗ / п 40 000 грн.Шукаємо менеджера з продажу в аграрній сфері. Досвід роботи та освіта в аграрній сфері буде перевагою.

Основні вимоги : Вища освіта.Досвід роботи агрономом або менеджером з продажу в аграрній сфері (продаж ЗЗР, мінеральних добрив, мікродобрив, посівного матеріалу).

ПК : MS-Office, 1С-8.Водійське посвідчення категорій В та С (бажано)Безаварійний досвід керування автомобілем.Активність, орієнтація на результат, розвинуті менеджерські компетенції, високі навички ведення переговорів.

Функціональні обов'язки : З'ясування потреб клієнтів і створення попиту на продукцію Компанії. Проведення переговорів з існуючими та потенціальними клієнтами.

 • Прямі продажі ЗЗР, посівного матеріалу, мінеральних добривОрганізація якісного супроводу клієнтів : консультації по продукції, фінансуванню;
 • забезпечення власної доставки; присутність на внесенні / застосуванні продукції.Контроль за дотриманням договірних зобов'язаньПовний документарний супровід (контроль складання рахунків, підписання договорів, актів;
 • контроль розрахунків та надання необхідних оригіналів документів від клієнтів тощо).Планування та звітність.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява