Дерматовенеролог
Smart Medical Center
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Обов’язкова наявність спеціалізації дерматовенерологія, дитяча дерматовенерологія.- високий рівень знань та практичних навиків в галузі дерматовенерології,- досконале володіння методом дерматоскопії,- володіння навиками видалення доброякісних новоутворень за допомогою радіохвильового ножа та кріодеструктора.

 • вітається знання та досвід з трихології.Обов’язки : - Надання консультацій,- проведення діагностичних та лікувальних дерматологічних процедур.
 • В першу чергу зацікавлені в фахівцеві на повну зайнятість (5 днів на тиждень, 33 години консультативного прийому).Умови роботи : - Пропонуємо роботу в новому красивому приміщенні на новому сучасному медичному обладнанні,- офіційне працевлаштування (пріоритет основне місце роботи у нас, повна зайнятість),- професійну реалізацію та розвиток у дружному і стабільному колективі,- достойний рівень заробітної плати.

  Чекаємо на ваше резюме на адресу откликнуться Дізнатися більше про наші вакансії можна за телефоном 067 127 03 03.Дізнатися більше про Smart Medical Center можна тут : https : / / smartmedicalcenter.ua / Долучайтеся!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява