Бухгалтер на производственное предприятие
ПП "Ю.Т.К."
Украина, Боярка
6 днів тому
source : Jobs.ua

Виробниче приватне підприємство відкриває вакансію бухгалтер!Вимоги : - досвід роботи, - знати та розуміти основне в законодавстві бухгалтерського / податкового обліку, - вміння аналізувати зміни, знання обліку виробництва, бажання розвиватись професійно, відповідальність, уважність до деталей.

Обов'язки : - ведення бухгалтерського обліку в 1С 7.7, до 5-10 найманих працівників, - нарахування заробітної плати, робота з клієнт-банком, M.

E.DOC, реєстрація податкових накладних до 10-15шт. / місяць, - облік основних засобів, складання та подання всієї необхідної податкової та статистичної звітності підприємства.

Умови роботи : з / п від 15000грн. за результатами співбесіди. працевлаштування, бажано звичайно повний робочий день, але можливо і не повний все залежить від ваших вмінь, швидкості та бажання.

Офіційне працевлаштування, відпустка, обідня перерва, кава-чай, дружній колектив. Бажане проживання в найближчих населених пунктах до с.

Віта-Поштова (с.Боярка, с.Чабани, р-н Теремки, с.Новосілки).

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява