Медсестра маніпуляційного кабінету
Добробут, ММ
Киев, Киев
22 годин тому
source : Jobs.org.ua

Добробут це провідна медична мережа для всієї країни, де кожен з нас будує довіру до української медицини, підвищуючи стандарти надання медичних послуг та піклуючись про кожного пацієнта.

Вже 20 років ми невпинно розвиваємось та створюємо гідні умови роботи для кожного працівника : - прозорі умови співпраці, які надають впевненість у майбутньому,- можливість працювати з найпрогресивнішим медичним обладнанням,- ми інвестуємо в підвищення кваліфікації персоналу,- відкриваємо інноваційні медичні центри та розширюємо спектр послуг.

Добробут це місце, де щодня творять Добро.Де кожен день ти є частиною Доброкоманди, де ти формуєш культуру турботи про здоров я та життя людини.

 • Ми поруч.Ми раді будемо знайомству з Медсестрою маніпуляційною!Важливо : - Середня спеціальна медична освіта;- Наявність чинних курсів підвищення кваліфікації;
 • Досвід роботи від 1 року;- Впевнений користувач ПК;- Уважність, доброзичливість, тактовність, бажання допомагати.Очікуємо : - Забір венозної крові та капілярної крові для досліджень;
 • Проведення в / в, в / м, в / ш, п / ш ін'єкцій;- Прийом аналізів;- Асистування лікарям;- Заповнювати документацію для відправлення аналізів до лабораторії.
 • Забезпечуємо : - Графік роботи : позмінний 2 / 2, денний з 8.00 до 21.00, 15 змін;- Офіційне працевлаштування, cтабільну, офіційну заробітну плату, соціальні гарантії згідно КЗпП;
 • Безкоштовне зовнішнє та внутрішнє навчання;- Знижку на послуги медичної мережі Добробут;- Щорічний перегляд заробітної плати;
 • Сучасний медичний центр, адреса : м. Київ, вул. Сім'ї Ідзиковських, 3;Будь там, де щодня творять добро!Шановні кандидати, якщо Ви відповідаєте даним вимогам, надсилайте свої резюме.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява