Лінгвіст
Харківський міський центр зайнятості
Украина, Харьков
2 днів тому
source : Jobs.ua

В лабораторію почеркознавчих, лінгвістичних, психологічних та мистецтвознавчих досліджень запрошується судовий експерт-лінгвіст.

Робота в науково-дослідному інституті.Обов’язки : Знання в галузі лінгвістики, проведення судових лінгвістичних експертиз, науково-дослідних робіт, написання статей, тез, розробка лінгвістичних методик, участь у семінарах, конференціях тощо.

Вимоги : досвід роботи за спеціальністю;освіта вища філологічна, не нижче магістра (спеціаліста).Умови роботи : Офіційне оформлення згідно трудового законодавстваГрафік роботи : з понеділка по п’ятницю, (8 : 30 -17 : 15 п’ятниця 8 : 30 -16 : 00)Заробітна плата від 8000 грн.

оклад + надбавка за вислугу років+ премії).Місто роботи : р-н ЗалютиноЧекаємо на Ваші резюме!Звертатися за тел. (093)094 90 03 Оксана.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява