Охоронець у салон сервірування TWLV
MIRS
Одесса, Одесская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Салон сучасного сервірування TWLV 12 Персон запрошує у свою команду охоронця!TWeLVe це місце для тих, хто цінує кожну мить свого життя.

Для тих, хто наділенний тонким смаком і прагне оточити себе гарними елементами декору. Для тих, хто слідкує за сучасними трендами та дизайном, розуміється на столовому етикеті та сортах вина.

У салоні представлені топові серії посуду та аксесуарів від провідних європейських виробників. Кращі ідеї та рішення сервірування столу у яких поєднуються почуття смаку та правила гарного тону не зможуть залишити байдужими навіть найвибагливіших покупців!Детальніше : https : / / twlv.

 • com.ua / Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування з 1-го дня.- Оплачувані відпустку та лікарняний.- Графік роботи : з 09 : 45 до 20 : 00;
 • 15 робочих днів у місяць.- Розмір оплати 400 грн. за зміну.- Корпоративні знижки співробітникам на весь асортимент товару.

 • Місце роботи : ТЦ Босфор Вимоги до кандидатів : - Відповідальність та дисциплінованість.- Спостережливість.- Досвід роботи у питаннях врегулювання конфліктів.
 • Уміння працювати в команді.Функціональні обов’язки : - Охорона об'єкта і матеріальних цінностей.- Контроль порядку та затримання осіб, які вчинили розкрадання.
 • Допомога відвідувачам магазину з пакунками.- Допомога співробітникам магазину у прийомі товару.- Виконання додаткових доручень директора магазину.
 • Чекаємо на Вас у нашій команді салонів сучасного сервірування TWLV !Контактна особа : Анна Сіпаткіна

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява