Агроном-консультант
Група компаній VITAGRO
Винница, Винницкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

VITAGRO PARTNER провідна національна компанія дистрибуційно-виробнича компанія, що входить до Групи компаній VITAGRO та з 2004 року є надійним партнером аграріїв.

Компанія володіє портфелем власних брендів і забезпечує сільськогосподарських виробників високоякісними засобами захисту рослин Bayton, насінням Semelita, інокулянтами Inoculant, мікоризантами Mycofix та мікродобривами EnerGreen Premium.

VITAGRO PARTNER побудувала свою власну дистриб’юторську мережу, яка зараз покриває 17 областей України та продовжує розширювати свою діяльність.

 • В кожному представництві компанії працюють спеціалісти, які надають підтримку партнерам та посилюють їх команду. Шукаємо в нашу команду Агронома-консультанта Ми пропонуємо : прогресивну систему мотивації від власного результату класний портфель продуктів, який задовільнить найвибагливіших клієнтів постійне навчання, підвищення кваліфікації (семінари, тренінги);
 • мобільний зв’язок; Вимоги : Вища освіта за напрямком агрономія. Знання агрономії, технологій вирощування культур. Досвід роботи на агроринку не менше 5-х років (агроном відкритих ґрунтів).

  Впевнений користувач ПК (MS Office, Power Point, 1C). Високі навики презентацій та вміння працювати в команді. Аналітичні здібності.

  Комунікабельність, здатність до навчання, стресостійкість. Основний функціонал нашого майбутнього колеги : Консультування клієнтів у сфері с / г виробництва, продукції : ЗЗР, добрива, насіння Ведення демо полігонів і програм спільного вирощування, аналіз отриманих дослідних даних.

  Проведення навчання менеджерам зі збуту. Участь в підготовці комунікаційних матеріалів (презентації). Формування звітів та аналітичної інформації для керівництва компанії.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява