Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок
ДТЭК
Полтава, Полтавская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Обязанности : Ремонт і обслуговування електрообладнання : електричних машин, частотних перетворювачів, захисної та комутаційної апаратури, електромереж та розподільчих пристроїв напругою 6 і 0,4 кВ, електроосвітлювальної апаратури, станцій катодного захисту, вибухозахищеного електрообладнання.

Здійснення оглядів технічного стану електрообладнання що обслуговується, електромереж, теплових мереж, систем водопостачання та водовідведення, систем вентиляції і кондиціонування, утримання обладнання в справному стані, щоденний нагляд за працюючим обладнанням з метою виявлення виникаючих дефектів і визначення необхідного обсягу підготовчих робіт, що підлягають виконанню при планових ремонтах.

Безпечне виконання робіт згідно вимог, правил і норм охорони праці, інструкцій з охорони праці :

 • роботи за нарядами і розпорядженнями в електроустановках;
 • роботи на висоті;
 • роботи при обході КВК електрохімічного захисту газопроводів. Оперативне реагування в аварійних випадках, відмов у роботі електроустаткування, забезпечення вимог до плану ліквідації аварійних ситуацій на потенційно небезпечних об'єктах, який описує дії електромонтера.
 • Проведення ремонтних робіт, технічного обслуговування, експлуатація ПС 110, 35, 10, 6 кВ.Требования : Досвід роботи з високовольтним електрообладнанням (6, 10 кВ);
 • Досвід роботи з електрообладнанням 0,4 кВ; Читання електричних схем; Наявність групи допуску з електробезпеки Знання вимог і норм охорони праці (ПТЕЕС, ПБЕЕС, ПУЕ, пожежна безпека і т.

  п.)Условия : повний соціальний пакет, основне місце роботи ДМС страхування

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява