Викладач англійської мови (онлайн)
JustSchool
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Онлайн-школа номер 1 в Україні JustSchool. Ми розробили свою унікальну платформу для вивчення англійської для дітей та дорослих.

Зараз школа працює і шукає у команду викладачів англійської мовиМи чекаємо від тебе : - Досвід роботи не обовязковий, але буде перевагою- Рівень англійської мови В2+ (Upper-Intermediate і вище)- Бажання працювати і швидко навчатись- Можливість працювати не менше 9 годин на тиждень- Обовязково : наявність стабільного інтернету, ноутбуку чи компютера, навушників з мікрофономГарантуємо : - Стабільне навантаження у другій половині дня з першого дня роботи- Зручний робочий графік (часткова зайнятість чи повна) Актуальні години для роботи : понеділок пятниця 10 : 00 20 : 00, субота неділя 10 : 00 20 : 00- Своєчасна виплата зарплати- Розпочни працювати вже за 4 дні!В твої обовязки входить : - Робота зі студентами на інтерактивній платформі за повністю підготовленими уроками і програмою- Заповнення коротких коментарів після кожного урокуТебе чекають бонуси у вигляді : - Навчання за рахунок компанії- Доступ до усіх матеріалівВідправляй свій відгук вже зараз!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява