Помічник вихователя в дошкільний заклад
ДНЗ № 498
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Дошкільний навчальний заклад 498 м.Києва потребує помічника вихователя.Требования : : медогляд, охайність, порядність, любов до дітей обов'язкові.

Обязанности : відповідальність за життя та здоров'я дітей, прибирання групового приміщення, організація харчування дітей, миття посуду.

Условия работы : щоденно 7.30 - 17.00, субота, неділя - вихідні. Зарплата - 6340 грн., на руки - 5100 грн. Премії - 4 рази на рік.

Заклад освіти рядом з метро Хрещатик. Садочок невеликий, 4 групи, дітей в групах небагато -16-20 дітей за списками. Групи однокімнатні, невеликі за площею прибирання.

 • Запрошуємо пенсіонерів. Відпустка 28 календарних днів, оплачується, додатковий оклад на оздоровлення.Переваги : офіційне працевлаштування;
 • щомісячна оплата праці, матеріальна допомога, оплачувана відпустка, допомога на оздоровлення у сумі місячного окладу; загальний страховий стаж (стаж державної служби).

  Прийому на роботу не підлягають : за поганим станом здоров,я, особи, які притягувалися до кримінальної відповідальності, особи, які не мають середньої освіти.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява