Менеджер з постачання запчастин та обладнання
Roshen Центральный офис
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Основні обов'язки : Забезпечення виконання заявок на поставку запасних частин (ЗЕД) Організація та забезпечення повного циклу закупівлі виробничого і допоміжного обладнання Участь в розробці і проектуванні оснащення Підбір обладнання на підставі заданих технічних вимог.

Вимоги до кандидата : Вища інженерна освіта Досвід закупівлі запасних частин та технологічного обладнання обов’язково Знання і розуміння принципів ЗЕД, обороту первинної бухгалтерської документації Досвід контрактно-договірної діяльності Системний підхід до виконання завдань.

Володіння англійською мовою на рівні Upper-intermediate та вище Базові знання програми AutoCAD. Особисті якості : Аналітичний склад розуму, уважність, організованість Комунікабельність, здатність працювати в команді Відповідальність, старанність, націленість на результат.

Ми пропонуємо : Конкурентну заробітну плату Офіційне працевлаштування Медичне страхування Смачні обіди за рахунок компанії Програми навчання.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява