Водій категорії В, С/С1
TEDIS Ukraine
Северодонецк, Луганская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п'ятірку Кращих компаній для лідерів в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group.

Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! Чим доведеться займатися : регулярно відвідувати торгові точки згідно затвердженого маршруту приймати товар зі складу здійснювати доставку товару в торговельні точки Знання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата : середня / середня спеціальна освіта досвід роботи водієм автотранспортних засобів / експедитором від 2-х років ОБОВ'ЯЗКОВО права категорії В та С відповідальність, уважність, дисциплінованість, старанність, ініціативність, самовіддача в роботі, порядність Разом з нами : пресТижно - ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно - медичне страхування наДійно - офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально - всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно - в середньому 200 кар'єрних зльотів щороку Чекаємо саме на тебе! Команда Департаменту по роботі з персоналом

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява