Охоронник
Сильпо, сеть супермаркетов
Запорожье, Запорожская область
5 дней назад
source : Jobs.org.ua

Охоронники в Сільпо це агенти з безпеки. Щодня вони виконують вкрай важливу місію стоять на варті миру та спокою гостей і співробітників.

Їхні гострі очі бачать все й далеко : кожен куточок магазину, товар на полиці, особисті речі наших гостей та колег по роботі.

Безпека то їхнє друге ім'я, а перше охоронник. Тож якщо ви уважні, енергійні, вам подобається спілкуватися з людьми чекаємо на ваше резюме! Приєднуйтесь до команди Сільпо та : Розраховуйте на нас.

Стабільна зарплата та офіційне працевлаштування. Зберігайте баланс. Можливий індивідуальний графік роботи з урахуванням бізнес-процесів та власних побажань.

Вливайтеся миттєво. Допомога колег і керівників у адаптації новачків. Пишайтеся роботою. Кар'єра в компанії, що входить до ТОП-ритейлерів України.

Всебічно розвивайтеся. Різноманітні тренінги, пільги на вивчення іноземної мови або відвідування спортивних закладів. Спілкуйтеся вільно, пропонуйте сміливо.

Відкрита лінія для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників. Почувайтеся особливо. Спеціальні пропозиції в компаніях, що належать Fozzy Group.

Розважайтеся на роботі. Захопливі розваги, мотиваційні програми та конкурси. Їжте смачно. Знижки на власне виробництво Сільпо кулінарія, випічка, кондитерські вироби, чай та кава.

З повагою, HR-команда Сільпо .

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки