Адміністратор мовної школи
Лінгвістичний центр 'LIK'
Украина, Ужгород
2 днів тому
source : Jobs.ua
 • Вимоги- комунікабельність, вміння налагодити контакт з клієнтом;- відповідальність, пунктуальність; - вільне володіння ПК та вміння працювати з соцмережами;
 • організаторські здібності; - грамотна усна та письмова мова, володіння іноземною мовою вітається; - бажання навчатися новому та розвиватися.
 • Обов'язки : - зустріч та консультація гостей, спілкування з батьками учнів;- координування роботи школи;- робота з клієнтською базою (відповідь на дзвінки та електронну пошту, запис на тестування студентів, формування груп, облік оплат, прийом платежів та звітність, облік відвідування, обробка поточних запитів студентів)- робота з міжнародними іспитами;
 • організація виконання перекладів;- забезпечення порядку в офісі (замовлення канцтоварів та ін.).Умови : - повна зайнятість (пн-пт з 10.
 • 00 до 19.00); - з / п 7000 грн; - офіційне працевлаштування;- забезпечення повного соціального пакету;- територіальне розташування центр міста.

  Для запису на співбесіду надсилайте своє резюме на електронну адресу : centre.lik gmail.com

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява