Programista Java
TEMREC
Odesa, UA
11 годин тому
source : Just Join IT

REST API (regular)

Java Spring Framework / Spring Boot (regular)

Java (regular)

Dla naszego klienta, dużej firmy informatycznej działającej głównie na terenie Polski, poszukujemy programisty Java z minimum 3-letnim doświadczeniem.

Projekty dotyczą rozwoju złożonych aplikacji dla sektora finansowego.

Główne zadania :

  • programowanie aplikacji w języku Java,
  • rozwój systemów finansowych,
  • przeprowadzanie testów oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Wymagania :

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java (korzystamy z wersji 8+),
  • znajomość Java Spring Framework / Spring Boot,
  • wiedza z zakresu REST API,
  • znajomość SQL i baz danych;
  • Mile widziane będą :

  • znajomość Angulara i innych technologii frontendowych,
  • doświadczenie z metodyką SCRUM,
  • doświadczenie z architekturą microserwisową;
  • Benefity :

  • szkolenia i kursy językowe,
  • Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • spotkania integracyjne.
  • Повідомте про це