Головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню
Нова державна служба України
Киев, Киев
7 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимоги1.Освіта -вища освіта не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальністю Медицина 2.Досвід роботи -не обов’язково3.

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою Посадові обов'язкиЗдійснює координацію та методичне керівництво одним з напрямів роботи відділу з організації спеціалізованої медичної допомоги, участь у розробці аналітичних матеріалів, планових показників, комплексних заходів, пропозицій, що знаходяться в компетенції відділу, забезпечує своєчасне та якісне їх виконання, розглядає листи та заяви підприємств, юридичних осіб, виконавчих комітетів та Київської міської державної адміністрацій з питань, що належать до його посадових обов’язків.

Здійснює організаційне забезпечення роботи атестаційної комісії при Департаменті. Опрацювання матеріалів щодо затвердження складу атестаційної комісії, графіків її засідань, приймає участь у її роботі.

Проведення експертизи атестаційних справ медичних працівників, що надходять до Департаменту, здійснює підготовку наказів та протоколів засідань атестаційної комісії при Департаменті з атестації лікарів хірургічного профілю, посвідчень про присвоєння (підтвердження) їм кваліфікаційних категорій.

Приймає документи та веде реєстр киян, які потребують ендопротезування із заміни кульшових та колінних суглобів, закуплених за рахунок коштів Державного та міського бюджетів на виконання заходів відповідних цільових програм, організовує та бере участь у роботі комісій Департаменту охорони здоров’я по розгляду скарг, звернень тощо.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, або до дня фактичного виходу основного працівника з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 • Умови оплати праці1)посадовий оклад головного спеціаліста складає 5500,00 гривень відповідно до Схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2020 році, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року 16);
 • 2) надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до законодавства з питань державної служби. Термін подачі заявок : 2020-10-19

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява