IT Sales Manager, Менеджер з продажу в IT-компанію (ОНЛАЙН)
Itcapital
Украина, Запорожье
6 днів тому
source : Jobs.ua

IT Sales Manager (Менеджер з продажу) без прив&#;язки до офісу, можна працювати з дому з будь-якого міста та країни.Діяльність компанії : ITCapital це міжнародна іт-компанія зі створення сучасних інтернет технологій : автоматизації бізнес-процесів та диджиталізація бізнесу.

Наш основний напрямок це - development : розробка програмного забезпечення, розробка програм IOS and Android, створення корпоративних сайтів будь-якої складності, інтернет-маркетинг, розробка рішень на основі штучного інтелекту, створення технологій з VR / AR / 3D.

Додатковий напрямок компанії школа навчання у сфері ІТ (ITCAPITAL SCHOOL). Інвестиційний фонд ITCAPITAL INVEST, Благодійний фонд ITCAPITAL CHARITY.

Подивіться у нас на сайті : itcapit.comПро посаду : Сейлз-Менеджер - Фахівець, який відповідає за первинне спілкування з клієнтом : від першого контакту та пропозиції послуг компанії до укладання угоди.

 • Основне завдання менеджера з продажу - встановлювати партнерські відносини та приводити в компанію нових клієнтів.Обов&#;
 • язки : - Встановлення нових зв&#;язків і партнерств.- Робота з клієнтами, що діють.- Робота над новими клієнтами.Вимоги : - Англійська мова на рівні письмова / розмовна.

 • Якщо немає знання Англійської, теж можна, але працюватимете по СНД або з російськомовними клієнтами інших країн.- Вміти організовувати свій час у віддаленому форматі.
 • Активний користувач інтернету.- Навички спілкування з B2B.- Відповідальність.Умови : - Робота на віддаленій основі.- Навчання та робочі інструменти надаємо.
 • Постійна підтримка від керівника.- Графік роботи - 8 годин на день.- Початок часу роботи (на вибір 1 половина дня або 2 половина дня)- Дохід пристойний та без обмежувачів (Від 10% відсотків з кожного проекту замовника)- Приголомшливий колектив.
 • Гарне керівництво.- Додаткові плюшки у вигляді : відвідування спортзалу та басейну за рахунок компанії, сертифікат за досягнення, відвідування майстер-класів за рахунок компанії, подарунки за добрі результати тощо.
 • Кар&#;єрний ріст : 1. Sales Manager (Junior)2. Sales Manager (Senior)3. Sales Manager (High Level)4. Head of Sales5. Director of Sales Department6.

  CEO(Кожен новий рівень дає цікаві плюшки у вигляді збільшеного відсотка доходу, класних подарунків, сертифікати майстерності, відвідування різних заходів за рахунок компанії, абонементи до спортзалу та аж до особистого асистента та приз у вигляді авто).

  Наша філософія : 1. Сьогодні я краще себе вчорашнього!2. Я відкрита, чесна, натуральна, командна, людина!3. Ми творці того, що ще не створювали інші - ми лідери!4.

  Ми приносимо цінність та користь світу!5. Ми одна велика сім&#;я кожен один за одного і завжди готовий дати руку підтримки!Наш принцип : - Будь відкритий!- Будь ефективним!- Будь чесним!- Будь креативний, але спирайся на факти!- Не веди подвійні ігри!- Взаємодій з людьми!Надсилайте резюме за адресою : lizaitcapital gmail.

  comАбо дзвоніть за номером : 53 17 - Єлизавета

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява