Інженер ВТВ (дорожнє будівництво)
Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56 (URD Українські дороги)
Вознесенск, Николаевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

URD Українські дороги успішна, стабільна компанія із 52-річним досвідом роботи в галузі будівництва та ремонту автомобільних доріг в Україні.

Ми стрімко розвиваємося і зараз в нашій команді працює більше 1200 чоловік. На сьогодні компанія розширила сферу діяльності у 8-ми областях України : Хмельницькій, Вінницькій, Чернівецькій, Рівненській, Житомирській, Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

В активах : 8 асфальтобетонних заводів, завод мінерального порошку та більше 600 одиниць техніки. За останні три роки побудовано 550 км доріг.

Компанія постійно розширює свої горизонти та дбає про забезпечення високої якості роботи. Для цього ми продовжуємо будувати нові заводи, закуповуємо сучасну техніку та запрошуємо кращих фахівців.

 • Основні види діяльності : - Будівництво, капітальний, поточний ремонт та обслуговування автомобільних доріг та вулично-дорожньої мережі міст;
 • Благоустрій промислових територій та житлових районів міст;- Виготовлення дорожньо-будівельних матеріалів;- Мостобудівництво.
 • Запрошуємо в команду інженера ПТОВимоги : - Спеціаліст в галузі дорожнє будівництво,- Досвід роботи в будівництві доріг від 4 років,- Знання ДБН, ДСТУ, СОУ,;
 • Освіта вища, профільне;- Впевнений користувач ПК, знання програми AutoCad, MS OfficeОбов’язки : - Контроль відповідності обсягів виконуваних робіт обсягами, закладеними в проектні документації ,- Створення та контроль виконання загальних заявок на закупку товаро-матеріальних цінностей на об'єкт будівництва,- При виникненні змін в проектній документації необхідно виконувати повний супровід погодження з проектним інститутом та замовником ,- Ведення накопичувальних форм (КС-6а) в електронному вигляді,- Повний інженерний супровід об'єкту будівництва ,- Аналіз проектної документації на відповідність договірної ціни (Складання графіків виконання робіт в Microsoft Project як перевага для кандидата)Умови : - Дружній колектив,- Повний соціальний пакет,- За потреби забезпечення житлом
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява