Data Analyst
АВТ Бавария
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Основні обов’язки : Створення звітів і Dashboard'ов в MS Power BI Desktop, аналіз даних, надання бізнес-ідей. Підтримка існуючих Dashboard'ов Power Bi.

Спілкування з внутрішніми замовниками звітів (розуміння бізнес-проблем і пропонування оптимальних рішень). Формування стандартних звітів в 1С 8.

3, Пт-Авто та в ін. програмах. Технічна підтримка та консультування користувачів звітності. Написання інструкцій для користувачів використовуваних підприємством програмних продуктів по внесенню даних в програми для забезпечення необхідної аналітики.

Написання технічних завдань для програмістів. Вимоги : Технічна спеціалізована освіта. Досвідчений користувач 1С 8.3. Досвід впровадження та роботи з Power BI.

Уміння працювати в Power Query. Уміння з нуля розробляти Dashboard'и в PowerBI. Знання мови DAX. Досвід у створенні і використанні SQL баз даних.

Володіння англійською мовою (Upper Intermediate). Вміння працювати в колективі; вміння взаємодіяти з колегами з метою отримання оперативної та фінансової інформації.

 • Ми пропонуємо : робота в стабільній компанії; конкурента заробітна плата; графік роботи - гібридний (робота в офісі / дистанційно) з понеділка по п'ятницю (9 : 00 - 18 : 00) офіційне працевлаштування;
 • соц. пакет (мед. страховка, страхування життя, оплачувана відпустка та лікарняний). Територіальне розташування - Бориспільський район, с.

  Гора, вул. Бориспільська, 16-16 / 1

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява