Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Чаплинському, Новотроїцькому, Іванівському, Генічеському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель
Нова державна служба України
Херсон, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.

Досвіду роботи не потребує.

Вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

1.Участь у здійсненні державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності.

2.Участь в проведенні планових та позапланових перевірок щодо дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель.

3.Розгляд клопотань, заяв і скарг громадян, звернень і пропозицій підприємств, установ і організацій, а також надання консультацій в межах компетенції відділу.

4.Участь у роботі комісій під час прийняття в експлуатацію меліоративних систем і рекультивованих земель, захисних лісонасаджень, протиерозійних гідротехнічних споруд та інших об’єктів, які споруджуються з метою підвищення родючості ґрунтів та забезпечення охорони земель.

5.Дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, правил внутрішнього службового розпорядку та виконавської дисципліни.

6. Дотримання законодавства України з питань державної служби та запобігання корупції.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково (на постійній основі).

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

 • 1) посадовий оклад - 5500,00 грн.;
 • 2) надбавка за вислугу років (3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу);
 • 3) надбавка за ранг державного службовця;
 • 4) премії, інші виплати у разі встановлення

  Термін подачі заявок : 2021-06-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява