консультант суду
Нова державна служба України
Днепр, Днепропетровская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта : Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю Правознавство , або Правоохоронна діяльність .

Досвід роботи : Не потребуєВолодіння державною мовою : Вільне володіння державною мовою.Володіння іноземною мовоюНе потребує Вимоги до компетентностіУміння працювати з комп’ютером- вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку,- вільне володіння програмами : MS Office (Word, Excel), Посадові обов'язки- Веде діловодство за зверненнями громадян, відповідно до вимог ЗУ Про звернення громадян .

 • Здійснює попередній розгляд звернень громадян, який полягає в опрацюванні їх на відповідність нормам законодавства, готує проект відповіді на них, які подаєдля узгодження керівникові апарату суду.
 • Забезпечує надання роз’яснень, пересилання звернень громадян за належністю, повернення звернень заявникам відповідно до статті 5 і 7 Закону України Про звернення громадян .
 • Узагальнює та аналізує звітність про стан розгляду звернень громадян в суді, готує відповідні довідки, підтвердження, листи тощо.
 • Веде діловодство відповідно до вимог Закону України Про доступ до публічної інформації .- Готує проекти відповідей при розгляді запитів на інформацію, які подає для узгодження керівникові апарату суду.
 • Здійснює систематизацію законодавства та судової практики, рішень Конституційного Суду України, облік та зберігання актів законодавства та судової практики.
 • Здійснює ведення контрольних кодексів та законів.- Інформує працівників суду про зміни в чинному законодавстві України та судовій практиці судових органів вищого рівня.
 • Вносить до бази даних автоматизованої системи документообігу суду (далі АСДС) інформацію, відповідно до функціональних обов’язків та прав користувача АСДС, визначених на підставі наказу керівника апарату суду- Організовує роботу бібліотеки суду, підбір літератури для працівників суду.
 • Здійснює контроль за виконанням окремих ухвал, готує інформацію голові суду та керівникові апарату суду про стан цієї роботи, відповідні узагальнення та пропозиції щодо покращення роботи.
 • Здійснює оформлення проектів доручень суду про виконання судами інших держав окремих процесуальних дій, про вручення судових документів з цивільних, кримінальних справ, про екстрадицію правопорушників на територію України, оформлює клопотання про визнання та виконання рішень суду на території інших держав, забезпечує оформлення та виконання доручень судів іноземних держав відповідно до Конвенції про правову допомогу та правові відносини з цивільних, сімейних і кримінальних справ та інших міжнародно-правових договорів про правову допомогу, ратифікованих Верховною Радою України.
 • Бере участь у плануванні роботи суду, за дорученням голови суду або керівника апарату суду здійснює контроль за виконанням окремих розділів плану роботу суду.
 • Здійснює оформлення документів за підсумками проведення службового розслідування та застосування заходів дисциплінарного впливу щодо працівників суду.
 • Виконує вимоги Інструкції з діловодства в у місцевих загальних судах та відповідає за збереження процесуальних та інших документів, а також нерозголошення інформації, що міститься в них.
 • На час тимчасової відсутності головного спеціаліста суду за наказом або розпорядженням керівника апарату суду виконує його обов’язки.
 • Виконує інші доручення керівника апарату суду. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтроково, шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2.
 • Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

  Умови оплати праціПосадовий оклад 4250,00 грн;Надбавки, доплати та премії, відповідно до статей 50, 52 Закону України Про державну службу Термін подачі заявок : 2020-11-12

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява