Водій кат. В, С, С1
STV group
Сумы, Сумская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми компанія STV group національний дистриб’ютор провідних світових брендів FMCG, з філіями по всій території України.Наша Компанія забезпечує населення продуктами харчування, надає гуманітарну допомогу.

 • Ми продовжуємо роботу в цей складний період, підтримуємо економіку країни та забезпечуємо населення продукцією.Запрошуємо на вакансію Водія (категорії В, С, С1) Що ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування;
 • Роботу у стабільній компанії;- Конкурентну заробітну плату / регулярний перегляд заробітної плати;- Графік роботи : 5ти денний тиждень з вівторка по суботу (з 07 : 00), неділя, понеділок вихідний.
 • Чим Ви будете займатись в Компанії : - Доставка товарів по місту та області (пиво);- Завантаження, супровід та відвантаження продукції;
 • Огляд автомобіля перед виїздом на маршрут;- Підтримка автомобіля в технічно справному стані;- Відповідальність за товар та супровідні документи.
 • Що ми очікуємо від Вас : - Досвід роботи в доставці товарів;- Наявність прав категорії В, С, С1 (всі категорії мають бути відкриті);
 • Готовніть до співпраці;- Працьовитість, уважність, порядність, дисциплінованість.ВіРИМО В ПЕРЕМОГУ ТА РОБИМО ВАЖЛИВІ СПРАВИ РАЗОМ!Хочете дізнатися більше про життя Компанії : Сайт КомпаніїFacebookInstagramБільше вакансій Компанії Робота в STV group. Запрошуємо приєднатися.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява