Провізор, фармацевт
Фармастор
Киев, Киев
21 годин тому
source : Jobs.org.ua

Національна фармацевтична мережа Аптека Доброго Дня запрошує на роботу Провізорів, фармацевтів з досвідом роботи та без.# ТУРБУЄМОСЬ ПРО НАЙДОРОЖЧЕ# ПИШАЄМОСЬ СВОЄЮ РОБОТОЮПортрет нашого фахівця : - З вищою / середньо-спеціальною фармацевтичною освітою або студенти.

 • Володіє знаннями з фармакології.- Володіє ПК на рівні впевненого користувача.- Відкритий до навчання та готовий розвиватися разом з компанією.
 • Готовий кожен день з кожним : # бути добрим# бути турботливим# бути потрібним# бути вдячнимЗ нами ви отримаєте : - Високий рівень заробітної плати ставка + бонуси.
 • Кар'єрний зріст або можливість професійно розвиватись- Безкоштовне навчання на спеціалізованих тренінгах.- Гнучкий графік роботи 2 / 2- Зручне місце розташування.
 • Офіційне працевлаштування з першого робочого дня згідно КЗоТ.# ЗУСТРІНУ ЯК РІДНОГО ТВОЯ НОВА РОБОТАНадсилайте своє резюме або телефонуйте : Тел.
 • 063 343 1547 ТетянаБільш детальну інформацію про компанію можна отримати за посиланнями : https : / / www.add.uahttps : / / www.

  facebook.com / PharmastorPlanet / https : / / instagram.com / dobrogodnia farmacevt?igshid 15vtce5c2gb7h

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява