Монтажник зв'язку, інформаційних (комп'ютерних) мереж, охоронної сигналізації, телебачення
Інженерно-технічна компанія Прем'єр
Украина, Киев
1 днів тому
source : Jobs.ua

Освіта : Бажано середньо-технічна освіта та досвід роботи по профілю. Але можливо Ви маєте природний хист та талант до монтажу різноманітних кабельних мереж та інженерного обладнання тоді ми навчимо вас новітнім технологіям безпосередньо на робочому місці.

Фахівці компанії мають доступ до зарубіжних платформ професійного навчання. Компанія оплачує підвищення кваліфікації, профільні професійні курси та семінари.

Обов'язки : Нам потрібен монтажник універсал з бажанням працювати та розвиватися в професійному плані. Основні обов'язки - технічний супровід (сервісна підтримка) та технічне обслуговування (пошук та усунення несправностей, оновлення та розширення) мереж зв'язку, відеонагляду, охоронної сигналізації, комп'ютерних, телебачення на різних об'єктах компанії в місті Києві та області.

Робота по обслуговуванню проводиться по графіку або по заявкам клієнтів. Монтаж нових систем (вищеназваних) та обладнання як на існуючих об'єктах так і на нових.

Відрядження можливі, але рідко. Умови : Офіційне працевлаштування. Офіс в районі м. Шулявка. Робочий графік : 9.00-18.00 пн-пт (не жорсткий, по домовленості може бути навіть вільний).

Додаткові та понаднормові роботи оплачуються згідно домовленості та існуючого прейскуранту. Заробітна плата залежить від обсягу виконуваної роботи.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява