Менеджер з кредитування на відділення
ООО КредитМаркет
Винница, Винницкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія 'КредитМаркет' оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Менеджер з кредитування . Основні функціональні обов’язки : Пошук нових клієнтів та збільшення клієнтської бази.

Консультування клієнтів, продаж кредитних та супутніх продуктів Компанії. Проведення переговорів та зустрічей з потенційними магазинами партнерами по співпраці.

 • Робота с діючою клієнтською базою. Формування пакету документів по кредиту; Видача карт банків - партнерів ( МОНО, ІЗІ, СПОРТ ) Основні вимоги : освіта : вища / неповна вища;
 • досвід роботи в секторі кредитування обов’язковий наявність власної клієнтської бази вітається знання технік продажу. Особисті компетенції : Відмінні комунікативні здібності, вміння чітко формулювати свої думки.

  Націленість на результат та високу віддачу у роботі. Вміння керувати своїм часом. Відповідальність та пунктуальність, небайдужість до результату.

  Ми пропонуємо : Усе необхідне для роботи. Висока мотивація, що напряму пов’язана з активністю менеджера та діє на постійній основі.

 • Можливості для розвитку та навчання. Перспективи кар'єрного зростання. Заробіток, який залежить безпосередньо від твоїх результатів : fix + % від продажу, 6 000 20 000, хоча верхньої межі немає;
 • Просимо надсилати розгорнуте резюме з прийнятним для Вас рівнем оплати праці.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява