Комплектувальник у Вишневе
PepsiCo Ukraine
Вишнёвое, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

PepsiСo один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями Сандора і Вімм-Білль-Данн Україна .

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами Сандора , Садочок , Сандорик .

До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода Аква Мінерале .

На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s® і Хрусteam . PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами Чудо , Слов'яночка , Машенька та дитячого харчування з брендом Агуша .

 • Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні на сайті www.pepsico.uaТи маєш можливість стати частиною великої команди PepsiCo, внести свій вклад в розвиток компанії на посаді комплектувальника продукції!Для нас важливо : - Відповідальність, комунікабельність, готовність до навчання;
 • Досвід роботи на схожій посаді вітається;- Бажання розвиватися і самоудосконалюватися;- Готовність до змінного графіку роботи.
 • Завдання цієї посади : - Своєчасне і безпомилкове розвантаження / вивантаження транспорту;- Оперативна і точна комплектація продукції;
 • Відсутність браку продукції при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт;- Правильність складування продукції на складі.
 • Переваги роботи у нас : - Офіційне працевлаштування в штат компанії;- Робота за змінним графіком;- Стабільна і офіційна оплата праці;
 • Безкоштовне харчування;- Оплачувана відпустка : 24 дні згідно законодавства;- Надання комфортного спецодягу;- Можливість кар'єрного росту.
 • Приєднуйтесь до успішної команди PepsiCo, що створює Більше Посмішок з Кожним Ковтком та Кожним Шматочком!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява