судовий розпорядник
Нова державна служба України
Ровно, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища, ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за напрямом Право , Правознавство

Досвід роботи - Без вимог

Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою - Не потребує

Посадові обовязки

1. Забезпечує додержання особами, які перебувають у суді, встановлених правил.

2. Забезпечує неухильне виконання розпоряджень головуючого судді.

3. Забезпечує належний стан зали судового засідання, підготовку її до слухання справи і доповідає про готовність головуючому судді.

4. Визначає з урахуванням кількості місць конкретні місця розміщення та можливу кількість осіб, які можуть бути присутніми в залі судового засідання.

5. Оголошує про вхід суду до зали судового засідання і вихід з неї та пропонує всім присутнім встати.

6. Запрошує за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання свідків, експертів, перекладачів, приводить їх до присяги.

7. Запрошує за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання інших учасників судового процесу.

8. За розпорядженням головуючого судді приймає від учасників судового процесу документи, докази та інші матеріали, що стосуються розгляду справи, і передає їх головуючому судді під час судового засідання.

9. Забезпечувати дотримання вимог процесуального законодавства з метою обмеження спілкування свідків, які вже були допитані судом, із тими свідками, яких суд ще не допитав.

10. Забезпечувати виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживати заходів до обмеження входу до зали судового засідання сторонніх осіб.

11. Сприяє доступу до приміщень суду та зали судового засіданні осіб з обмеженими фізичними можливостями під час реалізації ними своїх прав.

12. Забезпечує координацію діяльності щодо доставки в судове засідання підозрюваних і обвинувачених, які тримаються під вартою, та інформувати головуючого суддю про затримку чи неможливість доставки цих осіб у суд.

13. Виконує інші розпорядження головуючого судді, пов’язані із створенням умов, необхідних для розгляду справи.

14. Забезпечує взаємодію з працівниками Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби судової охорони.

15. Вживає заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.

16. Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо надання особам, які беруть участь у судовому засіданні, пам’яток про їхні права та обов’язки, що передбачені процесуальним законодавством України.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох річного віку основного працівника

Умови оплати праці

 • Посадовий оклад 4394 грн;
 • Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови КМУ від 18.01.2017р. 15, зі змінами;
 • Надбавки та доплати відповідно до ст. 52 Закону України Про державну службу .

  Термін подачі заявок : 2021-06-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява