Технік з обслуговування ЛА
«Авіація Нової Генерації «Патріот - Україна»
Украина, Бровары
4 днів тому
source : Jobs.ua

Яким ми тебе бачимо : 1.Розумний та грамотний.2.Завжди вмієш дохідливо описати проблему чи питання, з яким зіткнувся по роботі.

3.Розумієш слова "практичність", "надійність", "своєчасність".4.Високий рівень відповідальності. Любиш техніку.5.Без нагадувань підтримуєш порядок на робочому місці.

6.Здійснюєш підготовку літака до вильоту, за загальними правилами.7.Підтримання літака у робочому стані.8.Вказуєш на помилки інших, але виправляєш їх самостійно(ті які легко виправити).

Навіть на помилки в конструкції.Що ми тобі надамо та гарантуємо : 1.Навчання та практику на виробництві з висококваліфікованими кадрами.

2.Безкоштовно навчимо всьому чому самі вміємо.3.Забезпечимо необхідною документацією. Якщо в нас такої не знайдеться, то розробимо її під твоїм керівництвом (якщо ти маєш більше в цьому досвіду).

4.Забезпечимо житлом біля роботи, якщо це буде необхідно(підприємство занаходиться в м. Бровари, Київська обл.).5.Чудовий відпочинок у хорошому колективі (поруч з виробництвом є лісова зона, на аеродромі теж цікаво).

6.На території працює смачна їдальня.Перевагами буде якщо в тебе є навички : 1.Вмієш не лише обслуговувати техніку, але і літати самостійно.

дуже велика перевага)2.Вмієш працювати токарем, фрезерувальником або за сучасним обладнанням.(чудова перевага)3.Вмієш самостійно замовити або придбати дуже необхідне для роботи (розповімо принципи.

Хороша перевага).4.Вмієш оформлювати документи для держструктур на літаки (Нормальна перевага).

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява